НАЦІОНАЛЬНА ТА МІЖНАРОДНА ІНДЕКСАЦІЯ

Електронний архів (репозитарій) Дніпровського державного університету внутрішніх справ

Електронний архів, який містить у відкритому доступі повнотекстові матеріали наукового, навчально-методичного та освітнього призначення, що створені викладачами, науковцями, співробітниками та здобувачами вищої освіти ДДУВС.

Електронний архів створено з метою відкритого доступу до всіх видів цифрового контенту, а також для підвищення рівня цитування публікацій науковців.
Репозитарій ДДУВС сприяє поширенню наукових досліджень у світовому науковому просторі.

Проект виконується на базі програмного забезпечення DSpace загальною бібліотекою ДДУВС.


 

Національна бібліотека України ім. В.І. Вернадського

Електронний архів наукових періодичних видань України.


 

Національний репозитарій академічних текстів (УкрНТІ). Реєстр наукових видань України

Загальнодержавна розподілена електронна база даних, в якій накопичуються, зберігаються і систематизуються академічні тексти.

Довідково-інформаційний ресурс, який дозволяє користувачам комфортно працювати з вітчизняною науковою періодикою, зокрема – порівнювати видання, знаходити необхідні, обирати найбільш релевантні для читання та публікації.


 

Open Ukrainian Citation Index (OUCI) (Україна)

Пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations.


 

Google Scholar (США)

Глобальна безкоштовна пошукова система, яка спеціалізується на індексації наукових публікацій (статей, книг, препринтів та ін.). Класифікує статті так само, як і вчені, оцінюючи увесь текст кожної статті, її автора, видання, в якому стаття з’явилася, і частоту цитування цієї роботи в науковій літературі.


 

CrossRef (США)

Дозволяє легко знаходити об’єкти дослідження за цифровим ідентифікатором DOI (digital object identifier), цитувати, посилатися, оцінювати та повторно використовувати. Є некомерційною організацією, створеною для покращення наукової комунікації.


 

Index Copernicus International (Польща)

Глобальна база даних наукових журналів, де можуть реєструватися журнали з усього світу. У межах цієї бази кожна редакція отримує безкоштовний доступ до ІТ-системи, яка надає змогу створювати паспорт журналу – сучасну візитівку журналу в Інтернеті. У паспортах редакційна колегія, окрім інформації про склад редакції, видавництва, онлайн-версію чи опис, може включати інформацію про опубліковані наукові статті (метадані та повний зміст у форматі PDF).


 

ResearchBib (Японія)

Безкоштовна академічна база даних, яка індексує та надає відкритий доступ до рецензованих журналів, повних текстів статей, матеріалів наукових конференцій тощо.


 

WorldCat (США)

Великий ресурс для пошуку унікальних, надійних матеріалів, які часто неможливо ніде знайти, крім бібліотеки. Об’єднуючи тисячі колекцій бібліотек в одному місці, спрощує перегляд бібліотек світу з одного простого вікна пошуку.


 

BASE (Німеччина)

Одна з найбільш об’ємних пошукових систем у світі, особливо для академічних веб-ресурсів. Містить понад 240 мільйонів документів від понад 8000 постачальників контенту. Надається доступ до повних текстів близько 60% індексованих документів безкоштовно (відкритий доступ). BASE адмініструється бібліотекою Білефельдського університету (Німеччина).


 

Scientific Journal Impact Factor (SJIF) (США)

Міжнародно визнана платформа для просування наукових досягнень, а також підтримки видавців і наукових спільнот, зацікавлених у передовій дослідницькій діяльності в інноваційній та прикладній науковій сферах.


 

Dimensions (США)

Комплексна, необмежена база даних з широким вибором параметрів швидкого повнотекстового пошуку в журналах і книгах.